fbpx

Sıkça Sorulan Sorular

15-35 Ay Ebeveynli Oyun Grubu

Nasıl kayıt olabilirim?

Telefon numaramızdan bizlere ulaşarak deneme dersi için randevu alabilirsiniz. Kayıt olmak istediğinizde okulumuza gelip gerekli evrakları doldurduktan sonra kayıt olabilirsiniz.

Ebeveynli grubumuza önerdiğimiz yaş aralığımız 15-35 aydır.

Çocukların gelişim düzeylerine bakarak 35 aydan büyükte olsalar bazen ebeveynli gruba uygun olabiliyorlar. Uzman kadromuz ile bu konu hakkında detaylı olarak yüz yüze görüşebilirsiniz.

Çocukların gelişim düzeylerine bakarak 15 aydan küçükte olsalar bazen ebeveynli gruba uygun olabiliyorlar. Uzman kadromuz ile bu konu hakkında detaylı olarak yüz yüze görüşebilirsiniz.

Salı – Perşembe Günleri 10:00-11:30 arasındadır. Şuanlık başka programımız bulunmamaktadır.

Raporlu hastalık dışında herhangi bir telafi dersi olmamaktadır.

Evet yapıyoruz. Deneme dersi için bizimle telefondan iletişime geçin lütfen.

Bazı çocuklar ilk kez başka bir ortama girdiği için tedirgin ve huysuz olabilir. Endişe etmenize hiç gerek yok. Sadece biraz zaman ve sabır ile öğretmenlerimizden destek alarak bu problemi çözebiliriz.

Evet. Ona refakat edecek herhangi birisiyle derslerimize katılabilirsiniz.

Evet. Ebeveynli oyun gruplarımızda tam verim alabilmek için çocuğunuzun yürümeye başlamış olması gereklidir.

Kontenjanımız kısıtlı olduğundan kaydınızı yaptığınız ilk ders 1. dersiniz sayılır.

Ebeveynli oyun gruplarında çocukların yanında ebeveyn olur. Ebeveynler çocuklarına yardım ederek, destek olarak onların yaş gruplarına özel olarak hazırlanmış faaliyetleri yapabilirler.

Maksimum 10 kişi olmaktadır.

3-4 Yaş Okul Öncesi Eğitimi

Çocuğumu neden okul öncesi eğitimine yada oyun grubuna göndermeliyim ?

Çocuklar oyun grubu ve okul öncesi eğitiminde sosyalleşmeyi öğrenirler ve dışa dönük bireyler olurlar. Eskisi gibi dışarıda arkadaşlarıyla vakit geçiremeyen çocukların oyun ve öğrenme ihtiyaçlarını bu eğitimler karşılar.

Yarım gün gelen öğrencilerimiz sabah 09.00-13.00 yada 13.00-17.00 saatlerinde, tam gün gelen öğrencilerimiz ise 09.00-17.00 saatleri arası eğitim görmektedir.

Sınıflarımız eğitim kalitesini bozmayacak şekilde düzenleniyor.

Çocuklarımıza uyguladığımız eğitim programı 3 kısımdan oluşmaktadır. Oyun-Eğitim-Spor. Bu 3 ana unsuru sürekli göz önünde bulundurarak M.E.B’nın vermiş olduğu müfredat doğrultusunda derslerimiz yapılır.

Branş derslerimiz; İngilizce-Müzik-İspanyolca-Jimnastik-Satranç-Temel Hareket Eğitimi – Bale – Modern Dans – Yaratıcı Drama- Robotik Kodlamadır.

Okulumuzda; Kahvaltı – Atıştırmalık –  Öğlen Yemeği – İkindi Kahvaltısı olmak üzere 4 öğün yemeğimiz mutfak çalışanlarımız tarafından özenle hazırlanmaktadır.

Öğretmenlerimiz çocuklarla sağlıklı iletişim kurarak sürekli yanlarında duruyorlar ve her türlü ihtiyaçları için yardımcı olmaktadırlar.

Talep olduğu takdirde okul servisi ve hostes ayarlanmaktadır.

Özgüvenli, yaratıcı, kolay sosyalleşebilen, kendi öz disiplinini kurabilen, kendisine ve çevresine saygı ve sevgi duyan, öğrenmeyi seven, çalışmayı ve üretmeyi seven kendileriyle ve dünya ile barışık, spor ile iç içe olan bireyler olsunlar istiyoruz.

Okulumuzu ziyaret etmeden, bizler ve okulumuz hakkında bilgi sahibi olmadan, çocuğunuzu hangi şartlar altında nasıl bir okula yollayacağınız konusunda bir fikir sahibi olmadan sizlere bir fiyat vermenin çok doğru olmayacağını düşünüyoruz. Bu imkânlarla hizmet ve eğitim veren okullar ve Kreşler kıyaslandığında uygun bir fiyat politikası uygulamaktayız.

5-6 Yaş Okul Öncesi Eğitimi

Çocuğum 1. sınıfa hazır olarak okulunuzdan mezun olabilecek mi?

Elbette. Okul öncesi grubumuz için M.E.B müfredatıyla birlikte kendi programlarımızla uyguluyoruz.

Okul öncesi grubunda yarım gün yoktur.
Tam gün saatlerimiz 09.00-17.00 arasıdır. Çalışan ailelerimiz için 08.00-18.00’dır.

Sınıflarımız eğitim kalitesini bozmayacak şekilde düzenleniyor.

Branş derslerimiz; İngilizce-Müzik-İspanyolca-Jimnastik-Satranç-Temel Hareket Eğitimi – Bale – Modern Dans – Yaratıcı Drama- Robotik Kodlamadır.

Çocuklarımıza uyguladığımız eğitim programı 3 kısımdan oluşmaktadır. Oyun-Eğitim-Spor. Bu 3 ana unsuru sürekli göz önünde bulundurarak M.E.B’nın vermiş olduğu müfredat doğrultusunda derslerimiz yapılır. Çocuklar 1. sınıfa hazır olarak okulumuzdan mezun olurlar.

Okulumuzu diğer okullardan farklı yapan unsurlarımız; donanımlı jimnastik salonumuz, çocukların daha çok hareket edebilmelerine olanak sağlayan birden fazla sınıfımız ve Soft-play oyun alanımızdır. Waldorf eğitim yaklaşımını benimseyen okulumuzda, çocuklar masa başına bağlı kalmadan, aktif bir şekilde öğrenirler. Çocuklar okulumuza geldiğinde, bütün günlerini sadece masa etkinlikleri ile değil; jimnastik, drama, oyuncak sınıfı ve soft-play oyun alanları ile dolu dolu, sıkılmadan geçirirler. Waldorf eğitiminin doğallık ve oyun temelli yaklaşımı ile çocuklarımız, hem fiziksel hem de zihinsel olarak gelişimlerini en üst düzeyde yaşarlar.

 
 

Okulumuzda; Kahvaltı – Atıştırmalık –  Öğlen Yemeği – İkindi Kahvaltısı olmak üzere 4 öğün yemeğimiz mutfak çalışanlarımız tarafından özenle hazırlanmaktadır.

Bizimle İletişime Geç!

Yeni Nesil Anaokulu

Hakkımızda

Gelecek nesillere güvenle.

© 2024 Wellkids Özel İyi Gelecek Anaokulu