15-35 Ay Ebeveynli Oyun Grubu

15-35 Ay Ebeveynli Oyun Gruplarımız Hakkında Bilgilendirme

15-35 Ay Ebeveynli Oyun Gruplarımız Hakkında Bilgilendirme

Covid-19 nedeniyle ebeveynli oyun gruplarımızda tedbirlerimizi üst düzey de almak zorundayız. Önce çocuk önce sağlık diyoruz. Sizden ricamız pandemi döneminde almış olduğumuz bütün tedbirleri alt kısımda bulunan butona tıklayarak görebilirsiniz.

Covid-19 Tedbirlerimiz
Detaylı Bilgilendirme Slaytını İndirmek İçin Tıklayın!

Dersler kontenjana bağlı olarak haftanın 2 günü katılım sağlayabilirsiniz. Ders günlerimiz Salı-Perşembe’dir. Ders saatlerimiz 10:00 – 11:30’dur. 30 Dakika okul öncesi öğretmenlerimizle birlikte faaliyet, 30 Dakika beden eğitimi öğretmenlerimizle birlikte bünyemizde bulunan cimnastik salonunda temel hareket eğitimi dersi, diğer 30 dakika da ise oyun alanlarımızda serbest bir şekilde öğretmenler ile vakit geçirme ve oyun oynama olarak geçirilir. Normalleşme süreci kapsamında derslerdeki ebeveyn sayısı en fazla 5 olarak belirlenmiştir. Derslerde ebeveynlerin maske takması zorunludur(Diğer hijyen kurallarımız ve alınan tedbirler için lütfen (https://www.wellkids.com.tr/covid-19-tedbirlerimiz/ bakınız!) Okula gelmeden önce bizleri telefondan arayarak görüşme ve kayıt işlemleri için randevu isteyebilirsiniz. Devam eden ve önceki derslerimizin fotoğraflarını instagram profilimizde (@wellkidscomtr) görebilirsiniz. Derslere (1) ebeveynli katılım zorunludur.

Aktivite Derslerimizin İçeriği: Ebeveyn ile birlikte yapılan her türlü ince motor faaliyetlerini kapsar. Kesme, boyama, yapıştırma, danslar, oyunlar, oyun hamurları, ince motor becerilerini geliştirici etkinlikler, sanat etkinlikleri, ritim çalışmaları, dikkatini toplamasını sağlayacak zeka oyunları gibi etkinlikler ebeveyn eşliğinde yapılır.

Temel Hareket Eğitimi Derslerimizin içeriği; Çocuğun kaba motor becerilerini geliştiren hareketleri kapsar. Yumuşak minderlerimizden oluşan büyük parkurlar, oyunlar, danslar, seviyeye uygun bazı temel cimnastik hareketleri, salıncaklar, küçük-büyük top oyunları, tırmanmalar, yuvarlanmalar vb. gibi hareketler yapılarak çocuğun hem eğlenip hem de doğal yollardan öğrenmesini ve hareketlerini keşfetmesinde yardımcı oluruz.

Oyun gruplarımızda çocuklar ebeveynleri ile birlikte olur. Çocuk serbest bir şekilde doğasına uygun olarak hareket eder. Eğitmen yönlendirmeleri ile birlikte çocuktan istenenler ebeveyn ile birlikte yapılır.

Temel amaç çocuğun aile ile birlikte kaliteli vakit geçirmesini sağlamak ve çocuğun gelişimine pozitif yönde olabildiğince hijyenik bir şekilde katkı sunmak.

Çocuklar kendi aylarına en yakın arkadaşlarıyla derslere girerler.

Programımız;

Derslerimiz Salı Ve Perşembe Günleridir. Şuanlık Sadece Aylık Olarak Kayıtlar Alınmaktadır.

Haftanın 2 Günü Aylık: 650₺’dir.

Deneme Derslerimiz ; 90₺’dir.

Deneme Dersleri için öncesinden Randevu almanız gereklidir. Aynı gün kayıt olduğunuz takdirde deneme ders ücretini almıyoruz.

Toplam Ders Saatimiz 1.5 Saattir.

Bütün programlarımız, saatlerimiz, fiyatlarımız ve günlerimiz pandemi dönemine özeldir. Saatler, günler, fiyatlar ilerleyen zamanlarda değişiklik gösterebilir. Lütfen takipte kalınız.

Gelmeden Önce 0532 345 93 55’Nolu Telefonlarımızdan randevu alıp, aklınıza takılan her türlü soruyu rahatlıkla sorabilirsiniz 😊