fbpx

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Wellkids yeni nesil anaokulu, modern bir eğitim yaklaşımıyla 2019 yılında kurulmuştur. Wellkids, çocukların sosyal, duygusal, ruhsal, ahlaki, fiziksel ve zihinsel açılardan dengeli bir şekilde gelişebilmelerini hedefleyen bütüncül bir eğitim anlayışını benimsemektedir.

Okulumuzda, çocukların yaratıcılıklarını ve sanatsal yeteneklerini keşfetmelerine olanak sağlayan bir ortam sunmaktayız. Eğitimi, bir sanata dönüştürme fikriyle çocukların oyunlarını önemsiyor ve onların özgürce oyun oynamalarını destekliyoruz. Bu sayede çocuklar, öğrenme sürecini eğlenceli ve etkileşimli bir şekilde deneyimleyerek kendilerini ifade etme ve özgüven geliştirme fırsatı bulurlar.

Bununla birlikte, Wellkids anaokulu, çocukların fiziksel sağlıklarının da önemini vurgulamaktadır. Donanımlı spor salonumuzda beden eğitimi ve spor öğretmenleriyle birlikte çocuklarımıza spor yapma ve oyun oynama imkanı sunuyoruz. Bu sayede çocuklar, hareket etmeyi, takım çalışmasını ve sağlıklı yaşam alışkanlıklarını erken yaşlarda öğrenirken aynı zamanda enerjilerini pozitif bir şekilde yönlendirirler.

Wellkids yeni nesil anaokulu olarak, çocukların tüm potansiyellerini keşfetmelerine ve çok yönlü olarak gelişmelerine olanak tanıyan bir ortam sağlamak için özenle çalışıyoruz. Eğitim programımız, güncel araştırmalar ve pedagojik yaklaşımlar ışığında sürekli olarak güncellenmekte ve çocuklarımızın en iyi eğitimi almasını sağlamak için en iyisini yapmayı hedeflemekteyiz.

Okul Öncesi Eğitimi

Deneyimli okul öncesi öğretmenlerimiz ile birlikte çocuklarımıza gereken yetkinlikleri sağlıyoruz.

Oyun & Eğitim & Spor

Waldorf eğitim yaklaşımı ile oyun, eğitim ve sporu okul öncesi eğitimi ile harmanlayıp öğrencilerimize sunuyoruz.

Cimnastik Salonu

Donanımlı cimnastik salonunda beden eğitimi ve spor öğretmenleriyle birlikte öğrencilerimiz sporu öğrenir.

Donanımlı Öğretmenler

Alanında başarılı üniversite mezunu öğretmenlerimizle çocuklara ilham olacak yeni kapıları okulumuz aracılığıyla açıyoruz.

Branş Dersleri

Çocuklarımızın yeteneklerini ortaya çıkartıyoruz! Bale, Modern Dans, Cimnastik, İngilizce, İspanyolca, Robotik Kodlama Ve Yaratıcı Drama.

Okul Servisi

Okulumuz bölgesine özel, hostesli servis imkani Wellkids’de, detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yeni Nesil Anaokulu

Hakkımızda

Gelecek nesillere güvenle.

© 2024 Wellkids Özel İyi Gelecek Anaokulu