48-60 Ay Okul Öncesi Eğitimi

48-60 Ay Okul Öncesi Eğitimi

48-60 Ay Okul Öncesi Eğitimi

Covid-19 nedeniyle 48-60 ay gruplarımızda tedbirlerimizi üst düzey de almak zorundayız. Önce çocuk önce sağlık diyoruz. Sizden ricamız pandemi döneminde almış olduğumuz bütün tedbirlerimizi tedbirlerimiz kısmında görebilirsiniz.

Covid 19 Tedbirlerimiz
Detaylı Bilgilendirme Slaytını İndirmek İçin Tıklayınız!

Seçeneklerinden Birini Seçebilirsiniz. Hafta İçi 5 Günde okul öncesi gruplarımız devam etmektedir. Günlerini Size uygun olacak şekilde belirleyebilirsiniz. Branş derslerimiz Pazartesi-Çarşamba-Cuma Günleri olmaktadır.

Yarım Günler 09.00-13.00 yada 13.00-17.00’dır. Tam günler 09.00-17.00’dır.

 48-60 Ay Okul Öncesi Derslerinin İçeriği;

1 Saat Temel cimnastik dersleri bünyemizde bulunan donanımlı cimnastik salonumuzda beden eğitimi öğretmenlerimiz tarafından çocuklarla spor odaklı oyun ve Temel Cimnastik şeklinde yaptırılıyor. Tam gün gelen öğrencilerimiz bir günde sabah ve öğlen olmak üzere 2 saat cimnastik dersleri yapmaktadırlar.

Haftada 3 Gün yabancı asıllı öğretmenimizle birlikte temel İngilizce derslerimiz oluyor. Çocuklara temel seviyede sayılar, renkler, günler gibi bilgiler öğretiliyor.

Haftada 1 Gün Müzik öğretmenimizle çocuklar şarkılar söyleyip öğreniyor.

Haftada 1 Gün Satranç Dersleri yapılıyor.

Kurumumuzun psikoloğu çocuklarımızla derslere girip onları tanıma fırsatı buluyor ve isteyen velilerimizle görüşme gerçekleştiriyor.

Çocukların yaşlarına uygun kesme, yırtma, yapıştırma, boyama gibi ince motor becerilerini geliştirici etkinlikler okul öncesi öğretmenlerimiz tarafından yapılıyor.

Softplay Oyun Alanı, Oyuncak sınıfı gibi oyun alanlarımız derslerimizin içinde faal olarak kullanılıyor.

Bütün çocuklarımız aylarına göre gruplandırılmaktadır.

Devam eden derslerimizin fotoğraf ve videolarını instagram hesabımızda (@wellkidscomtr) veya galerimizde görebilirsiniz

Yarım Günlerde 09.00-13.00 Yada 13.00-17.00 Saatlerinden birini seçebiliyorsunuz sabah gurubunda kahvaltı dahil oluyor isterseniz öğle yemeğini ek ücretle alabiliyorsunuz.

Öğle grubunda ikindi kahvaltısı dahil oluyor öğle yemeğini isterseniz ek ücretle alabiliyorsunuz. Fiyat bilgisi okulumuzu gezdikten sonra siz değerli velilerimiz ile paylaşılıyor. Randevu zamanları hafta içi 17.30’dan sonra veya Cumartesi günleri 12.00’dan sonradır. Anlayışınız için teşekküre ederiz. İsterseniz Deneme Derslerimize Katılabilirsiniz. Deneme dersi için 0532 345 93 55 nolu telefonumuzdan kontenjan dahilinde randevu oluşturabilirsiniz.