36-48 Ay Oyun Grubu

36-48 Ay Oyun Gruplarımız Hakkında Bilgilendirme

36-48 Ay Oyun Gruplarımız Hakkında Bilgilendirme

Covid-19 nedeniyle 36-48 ay oyun gruplarımızda tedbirlerimizi üst düzey de almak zorundayız. Önce çocuk önce sağlık diyoruz. Sizden ricamız pandemi döneminde almış olduğumuz bütün tedbirlerimizi kısmında görebilirsiniz.

Covid 19 Tedbirlerimiz
DETAYLI BİLGİLENDİRME SLAYTINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN!

Seçeneklerinden Birini Seçebilirsiniz. Hafta İçi 5 Günde oyun gruplarımız devam etmektedir. Günlerini Size uygun olacak şekilde belirleyebilirsiniz. Branş derslerimiz Pazartesi-Çarşamba-Cuma Günleri olmaktadır. Daha önce okul tecrübesi olmamış öğrencilerimize ilk önce 3 Yarım gün ile başlayıp ilerleyen dönemlerde arttırmalarını tavsiye ediyoruz.

Yarım Günler 09.00-13.00 yada 13.00-17.00’dır. Tam günler 09.00-17.00’dır.

1 Saat Temel cimnastik dersleri bünyemizde bulunan donanımlı cimnastik salonumuzda beden eğitimi öğretmenlerimiz tarafından çocuklarla spor odaklı oyun ve Temel Cimnastik şeklinde yaptırılıyor. Tam gün gelen öğrencilerimiz bir günde sabah ve öğlen olmak üzere 2 saat cimnastik dersleri yapmaktadırlar.

Haftada 3 Gün yabancı asıllı öğretmenimizle birlikte temel İngilizce derslerimiz oluyor. Çocuklara temel seviyede sayılar, renkler, günler gibi bilgiler öğretiliyor.

Haftada 1 Gün Müzik öğretmenimizle çocuklar şarkılar söyleyip öğreniyor.

Haftada 1 Gün Satranç Derslerimiz yapılıyor.

Kurumumuzun psikoloğu çocuklarımızla derslere girip onları tanıma fırsatı buluyor ve isteyen velilerimizle görüşme gerçekleştiriyor.

Çocukların yaşlarına uygun kesme, yırtma, yapıştırma, boyama gibi ince motor becerilerini geliştirici etkinlikler okul öncesi öğretmenlerimiz tarafından yapılıyor.

Softplay Oyun Alanı, Oyuncak sınıfı gibi oyun alanlarımız derslerimizin içinde faal olarak kullanılıyor.

Çocuklar bu grupta daha fazla oyun oynayarak oyun ihtiyaçlarını karşılamaktadırlar.

Bütün çocuklarımız aylarına göre gruplandırılmaktadır.

Devam eden derslerimizin fotoğraf ve videolarını instagram hesabımızda (@wellkidscomtr) veya galerimizde görebilirsiniz

Yarım Günlerde 09.00-13.00 Yada 13.00-17.00 Saatlerinden birini seçebilirsiniz sabah gurubunda kahvaltı dahil oluyor isterseniz öğle yemeğini ek ücretle alabiliyorsunuz.

Öğle grubunda ikindi kahvaltısı dahil oluyor öğle yemeğini isterseniz ek ücretle alabiliyorsunuz.

Fiyat bilgisi okulumuzu gezdikten sonra siz değerli velilerimiz ile paylaşılıyor. Randevu zamanları hafta içi 17.30’dan sonra veya Cumartesi günleri 12.00’dan sonradır. Anlayışınız için teşekküre ederiz. İsterseniz Deneme Derslerimize Katılabilirsiniz. Deneme dersi için 0532 345 93 55 nolu telefonumuzdan kontenjan dahilinde randevu oluşturabilirsiniz.